Impressum One Woman Life by Gratiana

Impressum Gratiana Joanna

 

Impressum One Woman Life by Gratiana

Pliki cookie

 

Korzystając ze strony ® Arte & One Woman Life – Gratiana Joanna, zgadzasz się na używanie plików cookie. Używam tych plików tylko po to, by wszystkie elementy strony wyświetlały się prawidłowo i po to by ułatwić przeglądanie.

Prywatność

Dbam o Twoją prywatność i wszystkie dane, które pozostawiasz na mojej stronie są objęte tajemnicą i nie są udostępniane osobom trzecim. Strona posiada certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo dla Twoich danych.

Wszystkie dane osobowe, takie jak adres E-mail i inne, są przechowywane zgodnie z nowymi, obowiązującymi przepisami prawa.

Wierzę jednak, że uszanujesz moją pracę i spędzisz na mojej stronie miłe chwile.

Sztuka

 

Grafika, malarstwo i projekty kwiatów są moją własnością intelektualną. Posiadam prawa autorskie do każdej grafiki, tekstu i projektu publikowanego na stronie ®️ Arte & One Woman Life • Wow Arte. Jeśli jest inaczej, to zaznaczę to wyraźnie.

 

Nie wyrażam zgody na publikowanie w całości lub części jakichkolwiek tekstów, czy grafiki. Jeśli jednak chcesz wykorzystać coś, napisz do mnie, porozmawiamy, w przeciwnym razie jest to zabronione i jest chronione prawem autorskim.

 

Zastosowanie w tych przypadkach ma prawo europejskie.

Z wyrazami Szacunku • ®  Arte & One Woman Life by Gratiana Joanna

Lipiec 2018 rok

© Gratiana • Jeśli się Tobie to podoba, napisz do mnie, porozmawiamy.

Wyślij szybką wiadomość.

Jeżeli jestem online, odpowiedź otrzymasz za moment. W innym przypadku odpowiem tak szybko, jak to możliwe.
Holler Box

Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.