Impressum

One Woman Life by Gratiana

 

Pliki cookie

Korzystając ze strony ® One Woman Life – Gratiana Joanna, zgadzasz się na używanie plików cookie. Używam tych plików tylko po to, by wszystkie elementy strony wyświetlały się prawidłowo i po to by ułatwić przeglądanie.

Prywatność

Dbam o Twoją prywatność i wszystkie dane, które pozostawiasz na mojej stronie są objęte tajemnicą i nie są udostępniane osobom trzecim. Strona posiada certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo dla Twoich danych.

Wszystkie dane osobowe, takie jak adres E-mail i inne, są przechowywane zgodnie z nowymi, obowiązującymi przepisami prawa.

Wierzę jednak, że uszanujesz moją pracę i spędzisz na mojej stronie miłe chwile.

Sztuka

Grafika, malarstwo i projekty kwiatów są moją własnością intelektualną. Posiadam prawa autorskie do każdej grafiki, tekstu i projektu publikowanego na stronie ®️ One Woman Life • Wow Arte. Jeśli jest inaczej, to zaznaczę to wyraźnie.

Nie wyrażam zgody na pobieranie ( z wyjątkiem zakupu w sklepie ), kopiowanie, czy dublowanie tekstów, obrazów i grafiki.

Nie wyrażam zgody na publikowanie w całości lub części jakichkolwiek tekstów, czy grafiki. Jeśli jednak chcesz wykorzystać coś, napisz do mnie, porozmawiamy, w przeciwnym razie jest to zabronione i jest chronione prawem autorskim.

Książka ™ Tylko nie mów nikomu ! jest chroniona prawem autorskim. Nie wyrażam zgody na jej publikowanie w całości lub fragmentów bez moje wyraźnej zgody. Obecnie książka jest dostępna jedynie na stronie One Woman Life, gdy znajdziesz ją w innym miejscu wiedz, że jest tam nielegalnie. Prawo do posiadania książki mają jedynie osoby, które kupiły ją na tej stronie.

Zastosowanie w tych przypadkach ma prawo europejskie.

 

 

Z wyrazami Szacunku • ®  One Woman Life by Gratiana Joanna

Lipiec 2018 rok