Pliki cookie

Korzystając ze strony ® One Woman Life – Gratiana Joanna, zgadzasz się na używanie plików cookie. Używam tych plików tylko po to, by wszystkie elementy strony wyświetlały się prawidłowo i po to by ułatwić przeglądanie.

Prawa autorskie

Grafika, Obrazy i teksty na Stronie ® One Woman Life – Gratiana Joanna są tworzone przeze mnie, są moją własnością i są chronione prawem autorskim. Jeżeli jest inaczej, zaznaczę to wyraźnie.

Zastosowanie w tych przypadkach ma prawo polskie i niemieckie.

Nie wyrażam zgody na pobieranie ( z wyjątkiem zakupu w sklepie ), kopiowanie, czy dublowanie tekstów, obrazów i grafiki.

Jeśli z jakiegoś powodu chcesz jednak skorzystać z obrazów, grafiki, czy tekstów, najlepiej najpierw zapytaj. Napisz do mnie wiadomość. W przeciwnym razie jest to zabronione.

Prywatność

Dbam o Twoją prywatność i wszystkie dane, które pozostawiasz na mojej stronie są objęte tajemnicą i nie są udostępniane osobom trzecim. Strona posiada certyfikat SSL, który gwarantuje bezpieczeństwo dla Twoich danych.

Wszystkie dane osobowe, takie jak adres E-mail i inne, są przechowywane zgodnie z nowymi, obowiązującymi przepisami prawa.

Wierzę jednak, że uszanujesz moją pracę i spędzisz na mojej stronie miłe chwile.

Z wyrazami Szacunku • ®  One Woman Life by Gratiana Joanna

Maj 2018 rok

 

Copyrighted Image © Gratiana